Dnes je: 05. 12. 2021  
| HomePage | Objednávka |   
   
Hlavné menu

Areál+
Atrakcie+
Centrálna chata
Ceny a služby
Firemné a spoločenské akcie
Fotogaléria
Kontakty
Navigácia
Piknik, grill & barbeque
Píšete (aj) o nás...
Šport+
Ubytovanie
Žiarske akcie
Žiarske zvesti

CENNÍK PRE SEZÓNU 2018/19
Branecké kurzy KOŽAS a školské výlety 2019. Pre inšpiráciu sa pozrite na Kurz ochrany zdravia a života pre Gymnázium Hlinská, Žilina. Viac tu.

Cenník školských výletov a škôl v prírode nájdete tu.

Štandardné ceny ubytovania, stravy i ostatných služieb nájdete tu.

Hromadné pobyty a akcie - cena dohodou.

Všetko o Silvestrovskom pobyte 2019 u nás nájdete tu.

Kontakt
CHATA ŽIAR
013 15 Rajecká Lesná
Slovenská republika

GPS: N49 01.658 E18 40.570

Tel:
+421 (0)41 5 42 44 42
Mobil:
+421 (0)903 310 387
Mail:
ziar@chataziar.sk

ELECHTROCHATOWICA - Guru Session IV.
Vydané dňa 10. 01. 2008 (počet prečítaných: 4460)

Techno, House, Minimal, Funky, Drum´n´bass, lyžovanie, korčuľovanie, zorbing, paintball... - a to všetko v nádhernej treskúcej zime od piatku 15. - do nedele 17. januára 2010.
3 stages, do 20 najlepších slovenských DJs.
Tešíme sa na Vás!

Všetky nové - aktuálne informácie nájdete na FaceBook - tu.

Line - up (priebezne doplnovany):

DJ FACET
Neprehliadnuteľná postava slovenskej tanečnej scény. K prvým doskám sa dostáva už vo svojich 14-ich rokoch. Od toho času prechádza vývojom, ktorý dnes vrcholí niekde pri deep techne, značne podkutý prvkami electra a progressive.

BOSS
Slovenský techno "řezník". Obľubený dj, výborny producent. Už niekoľko rokov si hrdo vysedáva na vrchole slovenského techna popri ľuďoch ako Toky, Dalo..

DRAHOSH
sa už v mladom veku začal venovať tanečnej hudbe, kedy ho zaujal hlavne house, acid house, a minimalistické techno. Okrem deep house si rád zahrá funky, vocal house, progressive, ale aj techno. Za tých pár rokov čo je na scéne si stihol zahrať takmer zo všetkými slovenskými djs i na niekoľkých prestížnych parties (s Paul van Dykom, Filterheadz). Okrem djingu je aj aktívny producent. Vyšlo mu už niekoľko vydarených releasov.

GRINING
Nekompromisnosť, priamočiarosť, novátorstvo. Zmes rýchleho mixovania, hard techna a svojský dynamický sound, boli zakaždým tým správnym motorom pre každú party. Bolo jedno či to bolo na Slovensku, v Čechách, Maďarsku, Poľsku, všade dostal ľudí na svoju stranu a sprostredkoval im unikátny zážitok na ktorý sa nezabúda. Pokiaľ publikum očakávalo skorej niečo hopsavejšie, Michal povedal "okej" a prezentoval sa chytľavým funky technom s bratislavským zvukom, čo je mimochodom jeho aktuálna dj poloha, ktorú preferuje, obzvlášť v spojení s final scratchom.

NISIRU
Minimaltechno a elektro dj a producent, ktorý vydal tracky na netlabeloch ako Wazzotic records a Symbiosis net label. Je členom zoskupenia Afera.sk a taktiež členom medzinárodného bookingu Awalanche Rhythms , kde sú rôzny dji a producenti z Európy.V Martine spolu s Funkatronom organizujú Minimal až Electro akcie menom Beat Boutique.

TLAMA
Tlama je polovicou známeho DjT Project, dlhoročný techno & house dj a propagátor tanečnej hudby na Liptove. V Marci roku 2007 je Dj Tlama priamym účastníkom WMC 07 v Miami, kde sa 300 ks albumu, klipu a aj maxisingla stretáva s pozitívnym ohlasom. O 3mesiace neskoršie ako 4. track v poradí vychádza Stand Up aj na tanečnej výberovke Go Deejay.

TOMAS BUTTON
Je najmladším členom žilinskej techno scény, v roku 2003 sa začal aktívne venovať djingu a jeho prvou skúsenosťou bol žilinský GURU club, kde sa prvýkrát postavil za gramofóny. Bol ovplyvnený starším bratom djom Octoberom, ktorý sa ho snažil od ranného veku inšpirovať ku clubovej muzike, štýlu house ,tech-house a techno . Za obdobie svojho fungovania sa predstavil na niekoľkých známych akciách ako napríklad: Techno Energy (Ružomberok), Reaction Control (Žilina), Kameňolom Open air (Šútovo), Night Drive (Čadca), atď.

OLIX
Žije v Banskej Bystrici. Hudobný štýl: ťažko škatuľkovať, niečo ako medzi tribalom, detrid, acid, funky, vocal, groove techno. Prvý kontakt s mix pultom nastal roku 2002, ako komerčný dj. Prichádza rok 2006 a chápe že toto nie je hudba preňho a tak si zaobstaral vlastné gramce, pri ktorých sa zoznámil aj so Slavom C ktorý mu podal pomocnú ruku. Začína kupovať jednu dosku za druhou. Krôčik po krôčiku sa dopracoval až na party a do klubov Bee Free 2007, Insomnia, Technoclub , Soundresist, Nanotech, Warm up , All nicht long, D.N.A., Summer Beat ´08, I Feel Free, Under Castle , Ministry of sound, Vegas, Cage, Street club Žilina and more.

DASH
House, Techhouse, Breakbeat, Retro grooves, Funk & Jazz House, Minimal Niekedy v roku 1996 pravidelné návštevy žilinského BM klubu, kde hrával každý štvrtok Grining staré acid housy a jeho maximálne vžitie sa do hrania. Prvé neoficiálne party sa odohrali práve na nich... potom prišlo rezidentné hrávanie v Guru Clube a chodenie prakticky po celej republike. Od začiatku hrania v roku 1998 sa postupne prešiel od techna a elektra až k pomalším housovým doskám, ktoré sú však plné energie. Pri bohatom archíve vinylov nie je problémom ani techno set, ale radšej sa pohybujem štýlovo niekde medzi housom a technom (čiže techhouse). Spolu s Michalom Mishekom dali dohromady djské zoskupenie Stereodisco, pod hlavičkou ktorého sa obaja prezentujú až doteraz. Jeho sety ste mali možnosť zachytiť vo vysielaní českých a slovenských rádiových relácií zameraných na elektronickú hudbu na Fun rádiu, Rock-FM alebo Radio-1 Praha. Je jedným z djov, ktorí sa pravidelne ako hudobní selektéri objavujú v relácii Extáza na domácom rádiu Frontinus a DFR. Vďaka veľkému vinylovému archívu má hudobný záber širší a špeciálne sa občas objavuje aj na undergroundových klubovkách, ktoré sú zamerané na minimal a pomalšie techno.

OCTOBER
Jeho djeska kariéra sa odvíjala od mixovania na cd v roku 1999 až po moment v roku 2003 kedy sa po prvý krát postavil za gramofóny na letnej akcii, na ktorej mal aj organizačný podiel. Vtedy mali navčtevníci akcie po prvý raz možnosť vypočuť si jeho premiérový hausový set. Od tohto momentu sa začal postupne objavovať aj na akciách s názvom Reactiom Control, kde svojím setom podporil hlavne lineup druhého hausoveho flóru. Do povedomia ľudí sa dostal hlavne pôsobením v žilinskom Guru klube, kde mal na starosti program a chod tohto vychyteného žilinského klubového priestoru. Na akciách ako: HEADWORX, REACTION CONTROL, SATISFACTION, NICHT DRIVE. Jeho sety ste mohli počuť v: GURU, SHAKA, ECHOO CLUB, PLANET a mnohých ďalších. Jeho obľúbeným štýlom je funky, vocal a groovy house, tech house a jemnejšie melodické techno.

CATERPILLAR
K elektronickej hudbe privoňal už na strednej škole, keď zo západnej Európy prichádzali na náš trh cd v šýle MAYDAY, ACID. Tato energia ho uchvátila až natoľko, že začal chodiť na parties a rôzne workshopy (Rondel Club 23, Guru Club). Vtedy zažil vystúpenie Dj-a Bara (mikeFX) a Dj Misheka (stereodisco) a rozhodnutie na seba nedalo čakať. V roku 2001 vytvoril jednočlenný projekt Caterpillar a vzniklo prvé CD, pomocou Stereodisca sa dostalo do legendárneho CLUBLABu Momentálne pracuje na novej produkcii pod producentským menom Caterpillar a posiela demo cds do rôznych labelov po Európe - najčastejšie nemeckých, anglických, holandských a francúzskych. Ako Dj hrá deephouse a house,v LIVE ACT sete mu nerobí problém začať hranie ambientom a postupne prejsť cez electro až k drum´n´bassu, avšak jeho doména je house a všetky jeho odnože. Jeho produkciu ste mali možnosť počuť v rádiovej relácii Extáza na rádiu Frontinus.

FUNKATRON
Meno Funkatron je spojené s martinskou minimalovou scénou ani nie 2 roky, a už stihol vydať svoje tracky na vydavateľstvách po celom svete, predstaviť sa na najväčších tanečných festivaloch na Slovensku a v Čechách a založiť svoj vlastný minimalový label.

WANTED
Pred rokmi odcestoval do Londýna presedlal na pomalšie odnože hudby HipHop a RnB, ale po pobyte v Španielsku ho veľmi oslovil funky, vokal a pumping house a pri ňom už ostal. Jeho sety sú plné dobrých motívov, melódii a kvalitných zvukov s veselými funky a groovy samplami. Prvý krát sa postavil za gramofóny v ružomberskom Caffé Del House vďaka Wolfovi a Dj ALFovi. Počas štúdia v Brne odohral svoje sety po boku djs ako Pappi, Jerry, Leo Lycra, Clara Bailar, 100upa v klube 7Nebe na úspešnom pokračovaní série parties s názvom House Wars.

JOZEF MINARIK aka JOFO
Neodmysliteľná postava žilinského Rondel Clubu. Je známy bohatým hudobným archívom komerčnejších kluboviek ako aj slušnou zbierkou platní s príjemnou funky house muzičkou. Taktiež odohral nejeden večer v legendárnom žilinskom Guru Clube.

ARAB
Mystická postava žilinského klubového podsvetia pamätajúca si ranné začiatky pánov ako je Grining, Toky, Dalo, Tibor s celou slovenskou djskou elitou. Neskutočný Guru člen s old school zvukom.

MAROSH
Dj, producent, promoter. Začiatky siahajú rovno do žilinského Guru, kde spolu veľkou partiou nadšencov tvoril akcie ako Reaction Control, Summer Tech, Clubowna, Technozhluk. Najnovší organizačný počin je čím ďalej známejšia letné žúrka Summer Beat. Na účte má niekoľko vydaných trackov, ktoré vyšli na domácom aj zahraničnom vzdavateľstve. Sety sú spontálne a plné klasického techna, techouse s minimal prvkami okorenenými príjemnou melódiou.

SMOTE
Veľký dnb hráč a producent.

STRANGE SESSION
Desivo šarmantný intelektuál s telom poloboha a produkciou zasahujúcou najmenšie čiastočky všeobjímajúceho jedna. Keď načrie nežnou rukou do drážok striebristého CD, v každej žene sa ozve matka a v každom mužovi sa otrasie kedysi pevný pylón heterosexuálna. Mám ťa rád, Róbert. Kuko. hehehe

*********************

PREDBEZNY PROGRAM:

***Piatok 15.1. 2010***
20.00 - 5.00: Rozjezdy pro hvezdy: cista barovacka za zvukov prenikavych, od DJ´s, co prisli vcas.

***Sobota 16.1. 2010***
do 18.00: lyzovanie, korculovanie, paintball, zorbing, lukostrelba, tury, skialp.
od 20.00 - 6.00: tanecky urputne zimne.

Interier: 2x stage na hlavnej chate
1. STAGE: TECHNO TECHHOUSE, MINIMAL
2. STAGE: HOUSE, NUJAZZ, D´N´B
Upozornujeme vopred: vo vsetkych objektoch je ZAKAZ FAJCIT!
Pred hlavnou chatou umiestnime velky fajciarsky stan so sedenim a s calchettom, aby ste sa pri dechtovani organizmu nenudili.

17.00 - 00.00
Exterier: 1x stage na nasvietenom klzisku.
ICESTAGE: IDE BPM DOKOLA, tzn. kto prave nehra v chate, tak hra... :)
Velky stan s vianocnym puncom a cajom.
Nocne korculovanie.
Tu mozete fajcit kolko vase pluca znesu :))).
Kedze ma az do akcie mrznut, klzisko by malo byt pripravene.
Tzn. zaujemci o korculovanie - doniest si svoje korcule.
Nocne (nami neorganizovane) lyzovanie v skicentre.

***Nedela 17.1. 2010***
Ranajky, ozivovanie mrtvol, odchod.

*******************

UBYTOVANIE, REZERVACIA VSTUPU NA PARTY
Obmedzena kapacita akcie 200 osob.

Obmedzena kapacita ubytovania 80 osob.
Byvanie v chatach, 1 chata /10 - 12 osob, 3x 2postelova a 1x 4postelova izba. Pokial chcete byvat partia sami v chate, musite obsadit vsetky lozka v chate.
Standardne predavame izby, tzn. mate spolocne wc a sprchu s obyvatelmi dalsich troch izieb v chate, cize platite za lozko.
Nemusite objednavat celu chatu.
Info: 0903310387
System rezervacie: uvedte pocet osob, den, tel. cislo na kontaktnu osobu a zaslite mailom na adresu:
marek@chataziar.sk. Pokial su este volne kapacity, dostanete potvrdzujuci mail s dalsimi instrukciami.
Ucastnici prihlaseni cez FB ako "Potvrdeni hostia" maju automaticky rezervovany vstup na party - "Mozno sa zucastni" povazujeme len za informativny udaj.
Pokial nepouzivate FaceBook, rezervujte si mailom alebo sms vstup: marek@chataziar.sk, 0903310387. Rezervacia musi obsahovat: pocet osob na party, pocet osob ktore chcu prespat a v ktory den.

*********************

DOPRAVA NA PARTY A Z PARTY
Doprava pre neubytovanych: autobus z Rajca zo zeleznicnej stanice a odvoz na prvy vlak v rannych hodinach do Rajca.
PartyTaxi za rozumnu cenu.

Najvhodnejsi spoj v piatok 15.1.
19:30 Autobus 307406 8
Nástup: Žilina,,AS MHD
Výstup: Rajecká Lesná,,rázc. 20:07
Celkový čas 37 min, vzdialenosť 29 km, cena 1,50 EUR = 45,19 Sk
Zo zastavky volajte PartyTaxi.

Prichod na party v sobotu 16.1.
Spoj - vlak Vlak Os 3814 v sobotu 16.1.s navaznostou na PartyBus
Odchod Žilina 18:55
Prichod Rajec 19:32
V Rajci pred stanicou bude pristaveny PartyBus.

Odchod z party v nedelu
PartyBus odchod 4.00 zpred chaty, vystup na zeleznicnej stanici v Rajci
Odchod vlaku do Ziliny - Vlak Os 3801
Odchod Rajec 4:41
Prichod Žilina 5:17
Celkový čas 37 min, vzdialenosť 21 km, cena 1,06 EUR = 31,93 Sk

!!!POZOR!!!
Autobus pojme max 40 osob, tzn. miesta musia byt vopred rezervovane na cestu tam i spat.
Podmienkou PartyBusu je zaplnenie minimalne 30 miest na oba smery. Miesta musia byt vopred rezervovane mailom na adresu: marek@chataziar.sk.
V objednavke uvedte meno, pocet osob a smer (Rajec-CHataZiar alebo CHataZiar-Rajec). Pri nastupe do autobusu budete uhradzat i vstupne na party.
Ci sa autobus zaplnil sa dozviete v piatok na tejto stranke.

***************************

CENY
Vstup na party - 5,- EUR/osoba
Vstup na party je univerzalny (plati na oba dni, i na ktorykolvek z dni)
Ubytovanie na jednu noc: 12,-/osoba
Ubytovani hostia maju vstup na party zdarma.

Predpokladana cena za jednosmernu cestu autobusom: 1,40 EUR
Rajec - Chata Ziar

PartyTaxi:
Rajecka Lesna autobus. zastavka/Chata Ziar - 0,50/osoba

***********************************

Organizacia lavinozna, pripomienky vitame.
Zmena programu vyhradena.
Dufame v naplnenie cez FB a SMS.
Tzn. pridete Vy a dovediete Vasich priatelov.
Pozyvajte teda prosim v prvom rade ludi, ktorych by ste chceli na akcii stretnut, cize prosime zdielajte, rozposielajte, atd... :)
Tesime sa na Vas!


Iné články na podobnú tému
Ponuka na firemné akcie & teambuilding na jar, leto a jeseň (05.03.2017)
Vianočná firemná párty v lesnom raji. (13.11.2011)
Fotogaléria pobytov Shopcity.sk, Hyperzlava.sk, Slevmeto.cz (20.03.2011)
Friwaldská zabíjačka aka Veľká ŽRANICA 2011 (10.03.2011)
Zorbing (14.11.2010)
Lukostreľba a streľba z kuše (01.11.2010)
Den Detí fy HELIOS, 29.5.2010 - fotostory (30.05.2010)
Veľkonočná zabíjačka 2010 (05.03.2010)
Deň Detí 5. júna 2010 - fotostory (02.03.2010)
Slovenská zabíjačka!!! (02.03.2010)
Firma HELIOS - Deň detí - fotoreport (01.03.2010)
Piknik & barbecue ponuka (01.03.2010)
Vysoké a nízke laná (01.03.2010)
Firemná akcia Deň Detí Kofola 8.6.2008 (01.03.2010)
Sokoliarska exhibícia (01.03.2010)
Nočný paintball - charakteristika (01.03.2010)
Jazda na koni (01.03.2010)
Firemná akcia GENERALI 27. júna 2008 - fotostory (08.11.2008)
Friwaldská Pohoda - nedeľa 19.10. 08 (07.11.2008)
Firemná akcia CERTIMA 2008 - fotoreport (07.11.2008)
Friwaldská Pohoda - nedeľa 12.10. 08 - fotostory (07.11.2008)
Friwaldská Pohoda 5.10. 2008 (06.11.2008)
Koncert Bara Bura na firemnej akcii HERZ 2007 (06.11.2008)
Paintball v Rajeckej Lesnej... (11.09.2008)
AREVA teambuilding 3/5.7. 09 - fotoreport (11.06.2008)
PEPSI COLA teambuilding 25.6.09 - fotoreport (11.06.2008)
Workshop Salsa - fotoreport (11.06.2008)
Grand Prix 2009 - streľba z luku a kuše na 3D terče (11.06.2008)
Pozývame Vás na elechtronický bašavel 15.-16.4. 2011 (08.04.2008)
Firemná akcia HERZ SR 2007 (17.02.2008)
Kinekus - firemná akcia 12. - 13. október 2007 (14.02.2008)
Extrémny golf - leto (01.02.2008)
Cochonnet 2006 - prvé fotos... (14.01.2008)
Geocaching (02.01.2008)
Procter a Gamble na Žiari (01.01.2008)
Kačací zlet - Citroën 07 (27.09.2007)
Basketbalové ihrisko (22.08.2007)
Paragliding (19.04.2007)
Klzisko (11.11.2006)
Zimný výstup Fačkovské sedlo, Kľak, Vrícke sedlo, Chata Žiar (05.11.2006)
Zimný paintball a airsoft - charakteristika (02.11.2006)
Bežky a skialp (02.11.2006)
Zimná ponuka na teambuilding a firemné akcie (02.11.2006)
Pétanque (29.09.2006)
Koncerty, párty, karaoke (19.04.2006)
Animácie pre deti (19.04.2006)
Airsoft a Paintball - stručná história a charakteristika hry (23.01.2006)
Stany (20.01.2006)
Štvorkolky (12.01.2006)
Futbalové ihrisko (28.09.2005)
Friwaldský Cochonnet 2005 - fotoreport a dokument (15.07.2005)
Ochutnávka vína (19.04.2005)
Stolný tenis (19.04.2005)
Extrémny golf - zima (21.08.2004)
Referencie (04.03.2004)
Volejbal a nohejbal (31.08.2003)
Lithewa 2003 - Exhibičné dni - fotodokument (23.03.2003)
Lithewa 2003 - Dobytie Žiliny - fotodokument (23.03.2003)
Lithewa 2003 - Workshopy - fotodokument (23.03.2003)

(Celý článok! | Autor: admin | Informačný e-mailVytlačiť článok)

Novinky

27.04.2019: Leto vypredané!
Júl a august je vypredaný. K dispozícii je len záchytné ubytovanie v našich camp stanoch s WC a sprchou pre turistov, ktorí k nám zlezú z hrebeňa. Tu však neubytovávame na viac ako jednu noc!

27.01.2019: Klzisko
Začíname zalievať klzisko...

27.01.2019: Zľavokupóny Zľavadňa 2019 v predaji.
Využite možnosť zakúpiť výhodne balík "Lyžovačka 2019": ubytovanie + skipas + dieťa do 10 rokov zdarma.
Kupón nájdete tu.

Dôležité linky
Počasie
Endorfun - zážitková agentúra
PaintballPočet prístupov: