Ponuka na firemné akcie & teambuilding na jar, leto a jeseň

Autor: admin (admin@chataziar.sk), Téma: Firemné a spoločenské akcie
Vydané dňa 05. 03. 2017 (6730 × prečítané)
Máte pocit, že svojich zamestancov nepoznáte? Neviete čo sa v ktorom skrýva? Máte dojem, že komunikácia v rámci firmy nie je optimálna? Chcete poznať rezervy, resp. dispozície svojich zamestnancov alebo obchodných partnerov? Alebo len vládne v podniku pocit, že "stále len makáme"?!
Netradičné prostredie, nepoznaná záťaž, nové úlohy, nutnosť tímovej spolupráce, adrenalín, zábava,nové poznatky - spätná väzba vám pod dohľadom psychológa odhalí nepoznanú tvár vašej firmy, kolektívu, či obchodného partnerstva.
Firemné akcie na kľúč. Buďte lepší!

Rovnako vítaní ste nám, ak si chcete len pri ohni s kolegami opiecť "špekáčik" a vypiť trochu vínka, alebo chcete veľkorysú párty s plným servisom "all inclusive".
V prvom rade si skúste ujasniť, čo chcete akciou dosiahnuť.
Zvyšok už dotiahneme spoločne.
Personálnym a zážitkovým agentúram, ktoré sa rozhodnú využiť naše služby pri realizácii akcií pre svojich klientov, ponúkame okrem našich 20 ročných skúseností pri organizácii podujatí a festivalov i viac ako rozumné ceny.


Sme súčasťou projektu ENDORFUN, ktorý stojí za realizáciami najväčších teambuilding akcií v regióne.
Informačno-realizačnú základňu Endorfun nájdete tu:
www.endorfun.sk

Pozrite si pre inšpiráciu naše realizácie tu:
ENDORFUN FOTO Archív

Pobyt je možný organizovať na základe individuálneho výberu a na zodpovednosť klienta alebo pod dohľadom inštruktorov a psychológa, so zdravotníckym dohľadom.
Kalkulácia je vždy individuálna. Zašlite nám mail s aktivitami, ktoré vás v našej ponuke zaujali, resp. vašu predstavu. Vypracujeme vám niekoľko variácií s cenovými hladinami.
Nič nie je nemožné.