Hlavná chata - podrobný popis

Autor: admin (admin@chataziar.sk), Téma: Centrálna chata
Vydané dňa 08. 01. 2020 (32734 × prečítané)
Na prvý pohľad veľká chata, akých sú na Slovensku stovky. Tá naša sa môže stať do pár sekúnd dôležitým hlavným stanom, základným expedičným táborom, kongresovou halou, párty domom s heliportom - stane sa, čím len chcete! Naša multifunkčná hlavná budova má svoju atmosféru a príbeh. V hlavnej chate sa nachádza reštaurácia, bar, salónik, jedáleň, terasa a kuchyňa s hospodárskymi priestormi. V hlavnej chate ubytovanie nie je možné.

Rekreačné horské zariadenie "Chata Žiar" poskytuje možnosť celoročného plnohodnotného relaxu v krásnom prostredí rajeckolesnianskej doliny.
Zariadenie je vhodné pre individuálnu turistiku, rodinné dovolenky, športové sústredenia, detské i záujmové tábory, lyžiarske kurzy i školy v prírode, bankety, svadby, firemné prezentácie a pod.
Pred ubytovacími chatami je lúka, ktorú ohraničuje horská riečka Lesnianka, ponad ktorú vchádzate cez most do areálu. Pred hlavnou chatou sa nachádza parkovisko. Areál je v noci chránený spustenou závorou.
Detské ihrisko, zastrešené krby a otvorené ohniská , športoviská, strelnica pre kuše a luky, posilovňa, skicentrum Košariská, klzisko a veľký priestor stále umožňujúci nájsť si dostatok miesta i na odpočinok v tichu a samote... Riečka v lete poskytuje chladivé osvieženie a rozľahlú lúku využívame na výučbu jazdy na koni alebo v zime ako lyžiarsky a bežkársky trenažér...

HLAVNÁ CHATA


Bar, salónik i jedáleň je nefajčiarsky.
V prípade prenajatia priestorov akceptujeme rozhodnutie klienta fajčiť.
V bare sa môžete zohriať pri krbe, zahrať si biliard, stolný futbal alebo šípky. K dispozícii je TV/SAT/DVD, wi - fi internet pripojenie zdarma, comp za poplatok. Miestnosť má kapacitu cca 100 osôb.Salónik s kapacitou 50 miest priechodne prepojený s barom.
Reštaurácia slúži i ako jedáleň pre ubytovaných hostí. Kapacita je cca 100 miest. V lete je možné využiť i príjemné posedenie na letnej terase.